ES Māja

“ES Māja”- Rīgas 51. vidusskolā - “Atpakaļ uz skolu”

Šogad “ES Māja” piedāvāja skolām iesaistītes projektā “Atpakaļ uz skolu”. Projekta mērķis bija iesaistīt ekspertus, kuri pastāstītu par savu pieredzi ,kas  gūta ceļā uz panākumiem un kā šos mērķus palīdzēja sasniegt ES fondi.

Arī mūsu skolas 12.klases skolēni 3.maijā tikās ar šādu ekspertu. Tā lomā iejutās Manuels Fernandezs, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, Psiholoģijas un Mākslas fakultātes Pedagoģijas zinātniskā institūta Vadošais pētnieks, pēcdoktorants. Viņš pastāstīja skolēniem kā no parasta zēna, kurš dzīvoja Spānijā zemnieku ģimenē viņš nokļuva Latvijā. Eksperts lieku reizi lika mūsu skolēniem aizdomāties, ka centība un vēlme sasniegt savu mērķi ļauj pārvarēt visu- gan ģimenes neticību panākumiem, gan ilgstošo prombūtni no mīļajiem, gan arī valodas grūtības. Saruna, kas norisinājās ļoti pozitīvā gaisotnē, kalpoja kā ļoti labs piemērs tam ka, ja ir skaidrs mērķis tad tā sasniegšana ir vienmēr iespējama.  Ir svarīgs pats cilvēks un viņa darbs nevis ģimenes sociālais vai materiālais stāvoklis.

Tikšanās noslēgumā eksperts stādīja priekšā arī savu patreizējo zinātnisko pētījumu.

Jau atvadoties no mums un skolas Manuels, būdams kaislīgs mūziķis izrādīja gatavību ierasties mūsu skolā vēlreiz, bet šoreiz ar muzikālu priekšnesumu.

Sagatavoja vēstures skolotāja - I.Veikša

 

22222

33333

11111 

Super User

TAG_NAME_AUTHOR_POST