Dabaszinību un sporta nedēļas ietvaros

11.11.2022. Rīgas 51.vidusskolas dabaszinību un sporta nedēļas ietvaros vidusskolas klasēm tika piedāvāta tikšanās ar Aleksandru Samoilovu un Anastasiju Samoilovu (iepriekš Kravčenoku). Aleksandrs Samoilovs ir trīskārtējs Olimpisko spēļu dalībnieks, divkārtējs dažādu vecumu Eiropas čempions pludmales volejbolā.

Anastasija Samoilova(Kravčenoka) ir 4.vietas ieguvēja Tokijas Olimpiskajās spēlēs un divkārtējā Eiropas čempione pludmales volejbolā.

Tikšanās sākumā gan Aleksandrs Samoilovs, gan Anastasija Samoilova iepazīstināja skolēnus ar savu personību, pastāstīja par savu ikdienas dzīvi un profesionāla sportista darba ikdienu. Savā mācību stundā Aleksandrs Samoilovs novadīja nodarbību par sevi – kas ir planējošā un “spēka” serve – teorija un prakse.

Anastasija Samoilova novadīja mini-iesildīšanos un klašu pārstāvjiem bija iespēja uzspēlēt volejbolu ar Olimpisko spēļu dalībnieci.

Katras tikšanās nobeigumā bija iespējas uzdot sev interesējošo jautājumu (arī personīgi), saņemt autogrāfu un notika kopbildes uzņemšana.

Paldies Aleksandram un Anastasijai par sportiska gara nešanu, interesantu stāstījumu un pozitīvu atmosfēru!

IMG 20221111 142934

Super User

TAG_NAME_AUTHOR_POST