Labie darbi - 2020. 9.b

 

Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

Labo darbu nedēļas mērķis: vairot palīdzības sniegšanas kultūru, un tās laikā pastiprinātu uzmanību pievērst palīdzībai, kuras sniegšana iespējama bez liela finansiālā ieguldījuma.

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau divpadsmito gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa”, kad pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Tā ir  nedēļa, kad visa Latvijas sabiedrība tiek  aicināta paveikt lielus vai mazus darbus. Darbu, kas neprasa finansiālu ieguldījumu, tikai brīvo laiku un darbu.

Rīgas Zooloģiskais dārzs no 24. septembra līdz 11. oktobrim aicināja skolēnus  piedalīties ozolzīļu vākšanas akcijā "Zoozīļuks 2020", lai sarūpētu gardumus zoodārza iemītniekiem. Informācija.  Labo darbu nedēļas ietvaros 9. b skolēni iesaistījās šajā ozoļzīļu vākšanas akcijā.

Gandrīz visi 9.b klase skolēni piedalījās akcijā. Pēc stundām skolēni vāca zīles. Pirms zīļu nogādāšanas uz Rīgas zooloģisko dārzu, tās žāvēja, pārlasīja un atbilstoši pakoja kartona kastēs. Visbedzot 9.10.2020., savāktās zīles nodevām zoodārza darbiniekiem. Zoodārza darbinieks pastāstīja, ka zīles garšo ne  tikai mežacūkām. Skolēni uzzināja, ka ar ozolu dzinumiem tiek baroti Tropu mājas kukaiņi.

Akcija ir noslēgusies. Varēja secināt, ka akcija noritēja veiksmīgi. Skolēniem bija iespēja saprast cik viegla, patīkama un aizraujoša var būt palīdzības sniegšana un cik tā ir nozīmīga.  

  

9.b klases  klases audzinātāja  S. Curbunova

4

3 

Super User

TAG_NAME_AUTHOR_POST