Labie darbi - 2020. 7.b, 9.a, 12.a un 12.b

 

Labo darbu nedēļas mērķis: vairot palīdzības sniegšanas kultūru, un tās laikā pastiprinātu uzmanību pievērst palīdzībai, kuras sniegšana iespējama bez liela finansiālā ieguldījuma.

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau divpadsmito gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa”, kad pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Tā ir  nedēļa, kad visa Latvijas sabiedrība tiek  aicināta paveikt lielus vai mazus darbus.

Mūsu skolas skolēni jau vairākus gadus palīdz ilgstoši slimojošiem bērniem, tiem kuri vairākus mēnešus pavada Bērnu slimnīcā. Akcijā piedalījās 7.b, 9.a, 12.a un 12.b klašu skolēni. Mēs vācam rakstāmlietas: grāmatas, krāsaino papīru, krāsas, zīmuļus, līmi un c.c. Skolēni ar lielu gandarījumu piedalījās akcija. Brīvdienās nogādājam slimnīcā, šoreiz, karantīnas dēļ,  to varēja izdarīt tikai skolotāji.

Varēja secināt, ka akcija noritēja veiksmīgi. Skolēniem bija iespēja saprast cik viegla, patīkama un aizraujoša var būt palīdzības sniegšana un cik tā ir nozīmīga.

 

de

Super User

TAG_NAME_AUTHOR_POST