ZOOMprātīgās tikšanās (Izglītojošs tiešsaistes projekts)

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris piedāvā unikālu projektu un iespēju ikvienam skolēnam, kā arī jebkuram citam interesantam apgūt un papildināt savas krievu valodas zināšanas radošā, aizraujošā un patiesi izzinošā komunikācijā ar kādu no septiņiem lieliskiem teātra aktieriem Janu Herbstu, Veroniku Plotņikovu, Jevgeņiju Čerkesu, Natāliju Živecu, Igoru Nazarenko, Tatjanu Lukašenkovu un Vadimu Grosmanu.

Aktieru profesija ir vistiešākajā nozīmē saistīta ar valodu un runas mākslu. Uz teātra skatuves aktieri saviem skatītājiem izstāsta visdažādākos stāstus – gan pasaules klasiķu darbus, lugas, stāstus, gan arī Latvijas dramaturgu radīto. Aktieri dzīvo tik dažādā un raibā pasaulē un caur skatuves mākslu – aktiermeistarību, mūziku, deju, scenogrāfiju, gaismu – sev apkārt redz un ik dienu izdzīvo tik daudzas lietas.

Kā tad īsti notiks "ZOOMprātīgas tikšanās"?

Tatjana Lukašenkova ir spilgta, ekspresīva māksliniece, kura labprāt komunicēs par visdažādākajām tēmām, tostarp iemācīs uzlikt profesionālu teātra grimu, jo savām lomām vizuālo izskatu veido pastāvīgi. Tāpat kopā ar Tatjanu varēsiet doties ekskursijā pa teātri – izstaigāt gaiteņus un telpas, kurās skatītāji citādi nekad neiekļūst.

https://www.youtube.com/watch?v=QBe4K3kiZZA 

 WhatsApp Image 2022 03 31 at 18.03.46  WhatsApp Image 2022 03 31 at 18.03.53  WhatsApp Image 2022 03 31 at 18.03.54

 

Super User

TAG_NAME_AUTHOR_POST