ERASMUS +

Atskaite ERASMUS+ Robotechnics

I.Mjagkova, M. Dorofejeva 19.09.-23.09.2022.

 

Datums

Tēma

Paredzamais rezultāts

19.09.22.

Pamatprogrammas programmēšanai bērniem. Scratch.

Iepazīties ar Scratch - bezmaksas programmēšanas valodu un tiešsaistes kopienu, kurā var izveidot savus interaktīvos stāstus, spēles un animācijas.                                                                                Iegūt priekšstātu - kā var izmantot Scratch un līdzīgas platformas mācību stundā kopā ar skolēniem.

*19.09.22.

 Group City tour

* Pēc nodarbībām bija neliela ekskursija uz Malagas pilsētas centru, lai apskatīt galvenos apskates objektus un vairāk uzzināt par Malagas vēsturi.

20.09.22.

Micro:bit Educational Foundation

Uzzināt-kas ir “kabat-izmēra” dators Microbit, kā tas darbojas un kā ar datora palidzību sastādīt parastas shēmas lai mainītu Microbit funkcijas.

21.09.22.

Lego Robotics

Iepazīsties ar LEGO Education WeDo pamatkomplektiem un WeDo programmēšanas platformu, kas palīdz bērniem attīstīt sīko motoriku, loģiku, apgūt programmēšanas pamatus un būtību.

22.09.22.

Lego Robotics

Ar shēmu un instrukciju palīdzību iemācieties salikt Lego figūras, savienot tās ar datoru un izmantot platformu, lai tās ieprogrammētu noteiktu darbību veikšanai

23.09.22.

Lego un Scratch izmantošana programmu izmantošana mācību nodarbībās ar sākumskolas un vidusskolas skolēniem.

Noklausīties pasniedzēja stāstu par to, kā viņš izmanto programmēšanas pamatprogrammas, Scratch platformu un Lego WeDo ar saviem dažāda vecuma skolēniem.                           Izmantojot iepriekšējas dienās iegūtas zināšanas, patstāvīgi papildināt skolotāja sastādītos programmas kodus, lai mainītu gala rezultātu. Prezentēt grupai-kas tev sanāca.

23.09.22.

Kursu noslēgums un diplomu izsniegšana.

Apkopot nedēļas laikā saņemtu informāciju un izteikt savu viedokli izteikt savu viedokli par kursu programmu.

 

32  33

37  36  35

34  

31

 
Super User

TAG_NAME_AUTHOR_POST