Uzņemšana 1. klasē

  • by Super User
  • Explore
  • Mar 12, 2024

Par uzņemšanu 1. klasē

Rīgas 51. vidusskola uzņem bērnus mācībām 1. klasē, pamatojoties uz Rīgas domes saistošiem noteikumiem Nr. RD-23-199-sn  Kārtība, kādā reģistrējami un izskatāmi iesniegumi par bērnu uzņemšanu 1. klasē Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādēs

Piesakot savu bērnu uzņemšanai 1. klašu pretendentu sarakstā 2024./2025. m. g. vai uz vēlāku mācību gadu, lūdzam vecāku iesniegumu par uzņemšanu 1. klašu pretendentu sarakstā iesniegt skolai vienā no šādiem veidiem:

  • Neierodoties izglītības iestādē

Lai iesniegtu iesniegumu par bērna reģistrēšanu 1. klases pretendentu sarakstā, neierodoties Iestādē, bērna likumiskais pārstāvis aizpilda saistošo noteikumu 8. punktā noteikto iesnieguma veidlapu. Iesniegumam pievieno bērna dzimšanas apliecības vai bērna personu apliecinoša dokumenta kopiju un nepieciešamības gadījumā bāriņtiesas lēmuma par bērna ārpusģimenes aprūpi kopiju un/vai pilnvaras kopiju. Iesniegumu, kas atsevišķi  parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, un pielikumus nosūta uz Iestādes elektroniskā pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai oficiālo elektronisko adresi, sūtījumam nepārsniedzot 25 MB.

  • Ierodoties izglītības iestādē

Lai Iestādē klātienē iesniegtu iesniegumu par bērna reģistrēšanu 1. klases pretendentu sarakstā, bērna likumiskais pārstāvis pirms iesnieguma aizpildīšanas uzrāda personu apliecinošu dokumentu un bērna dzimšanas apliecību vai bērna personu apliecinošu dokumentu, un nepieciešamības gadījumā bāriņtiesas lēmumu par bērna ārpusģimenes aprūpi un/vai pilnvaru. Dokumentu pieņemšanas laiki klātienē: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 15.00 vai pēc iepriekšējas pieteikšanās, zvanot pa tālruni  Tālr.: 67187010, 67187896 vai rakstot uz  e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Video pamācība  “Kā pieteikt bērnu 1. klasei Rīgas valstspilsētas skolās?”

Iesniegums 1.kl.pretendentiem:  Iesniegums 1.kl.pretendentiem

BĒRNU PIETEIKŠANA 1.KLASEI RĪGAS SKOLĀS